tr_TR
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
Hakkımda
6478
 

Hikayem 1995 yılının 30 Ağustos'unda başladı.

Her zaman özlemle hatırladığım o güzel çocukluk günlerimden sonra liseyi Amasya Macit Zeren Fen Lisesinde tamamladım. 2013'te İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği lisans programında üniversite hayatına başladım ve halen öğrenimime devam etmekteyim.

İnsanın yapabileceği en büyük yatırımın kendine yaptığı yatırım olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden kendime birçok konuda gelişim sağlamaya çalışıyorum.

Girişimci ruhum ve bir şeyler yapma isteğim sonucunda, 2016'da aktif bir şekilde çalışmaya başladığım Mega Grup Bilişim şirketinin bağımsız distribütörlüğünü yapmaktayım. Türkiyenin farklı yerlerinde kurduğum satış ekibimle beraber şirketimizin mükemmel ürününü herkese anlatmak ve herkesin de bundan fayda görmesi amacıyla çalışmalarımı sürdürüyorum.

Kitap okumayı geç de olsa çok seven, futbol aşığı, yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlarla tanışıp farklı hayatları görmeyi de seven biriyim.

Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. :)

Bir yandan duygusal zeka, network, iletişim ve satış üzerine kendimi geliştirmeye devam ederken bir yandan da bildiklerimi hem ekibimle hem de diğer insanlarla paylaşmaya devam ediyorum.

Takipte kalın.

 Hakkımda     |     Melikhan Mutlu kimdir? 

melikhanmutlu.com | 2017

Menü                             Iletisim                                                    Linkler

Kendini yeniliklere açık ve girişimci hisseden herkes iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilir.